TEADE AESPA ALEVIKU ELANIKELE

Kohila vallavalitsus on alustanud koostöös OÜ-ga Infragate ettevalmistusi ühisveevärgi ja –kanalisatsioonitrassi rajamiseks Aespa alevikku. Selleks soovitakse taotleda projektile rahastust Euroopa Liidu avanevatest toetusmeetmetest. Projektile saab rahastust taotleda vaid siis, kui ÜVK rajamisest on huvitatud vähemalt 60% piirkonna potentsiaalsetest tarbijatest. Selleks viime mitmepoolses koostöös kevade jooksul läbi piirkonna kinnistuomanike küsitluse. MTÜ Aespa Kodu koordineerib küsitluse läbiviimist alevikus. Esimesed nendest, kes on valmis küsitluse läbiviimisel osalema, on juba endast märku andnud ja küsitlusankeedid kätte saanud. Üldjuhul küsitleb igaüks enda ühistus/ tänaval. Allpool toodud tabelis on loetelu tänavatest ja ühistutest, kus on küsitlejad olemas.

Kuna ÜVK rajamise toetus sõltub praegu AINULT meie küsitluse edukusest, siis palume kõigil, kes on valmis ÜVK heaks nõusolekuid koguma, endast MTÜ Aespa Kodu kontaktil märku anda (Ragne Kõuts, tel. 53409621 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). Samal telefonil/ meiliaadressil on võimalik saada ka täiendavat infot.

See võib olla üks viimaseid võimalusi nii kallile projektile rahalist toetust saada. Kui mõni piirkond jääb küsitlusest kõrvale, siis võib juhtuda, et sellesse piirkonda ÜVKd lähiaegadel ei rajata. See peab olema selge hiljemalt mai lõpuks.

Küsitlusega on alustatud järgmistes ühistutes/ tänavatel (nimekiri täiendatud 20.04.2015 seisuga):

Aedmaasika
Anemooni
Astra põik
Astra tn
Auto
Avia põik
Avia tn
Eha tn
Hiie tn ja Hiie põik – küsitleb maja nr 12 (kontakti  saab tel 555 24 161)
Ikaruse põik
Ikaruse tee
Juure
Kaarli tee
Kajaka vk
Kapa
Karmeni
Kaseke (Kaseurva tn, Saare tn, Suvila tee)
Kraavi
Kraavihalli
Kristalli
Kuku põik
Kuku tn
Kuldnoka tn
Kuuse
Käbi tn
Käo tn
Lennu
Lepa
Lepa põik
Lepatriinu
Loojaku tn
Marja tn
Metsataguse
Metsmaasika
Mäevana põik
Niidi tn
Noole vk
Nõela tn
Nööbi tn
Optimisti
Orava
Peoleo vk
Pihlaka
Puraviku
Rosina põik
Rosina tn
Rukkilill
Rõõmu tn
Saare tn
Sambla tn
Sauna tee
Sinilille tn
Suve
Suvila tee
Sõbra
Tamme tn
Tagametsa põik
Tagametsa tn
Telfo
Tselluloosi
Tõru põik
Tõru tn
Viinamarja tn
Vikerkaare põik
Vikerkaare tn
Õhu
Õie tn
Õnne põik
Õnne tn
Ülase tn