ARUTELUKOOSOLEK 24.aprillil

Kõik Aespa elust ja käekäigust huvitatud elanikud on oodatud 24.aprillil kell 18.30 Sutlema seltsimajas toimuvale MTÜ Aespa Kodu arutelukoosolekule ettevõtluse ja omaalgatuse teemadel.

Oma kogemustest ettevõtlusega alustamisel räägivad kohalikud elanikud Hillar (reklaami ja teenusedisaini valdkonnas), Marko (ehituse valdkonnas) ja Gunnar (väikeettevõtlusest üldiselt).  

Lisaks on teemaks lähikuudel kavas olevad üritused: 2.mai Teeme Ära koritustalgud Aespal, 23.mail Sulle-Mulle laat ja Metsarahva trall, Aespa jaanituli.

Kõneks on ka teised Aespaga seotud plaanid - nt laululava projekteerimine, elektrivalgustuse rajamine külakeskuse platsile, külakeskuse ala arendamise plaanid. Natuke räägime ka sellest, kuidas on läinud siiani ÜVK küsitlus. Igaüks on oodatud oma mõtete ja ettepanekutega.

Väga on oodatud uued liikmed ja lihtsalt huvilised! See on hea võimalus omakandi inimesi tundma õppida ja mõttekaaslasi leida.

Lähem info: Ragne (tel. 53409621, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Ürituse korraldamist toetab siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.