SULLE-MULLE LAAT 23.MAIL

23. mail toimub Aespa sulle-mulle laat koos lasteprogrammiga Metsarahva trall (külakeskuse platsil).

Laadale on oodatud kauplema kõik kohalikud elanikud! Kui Sul on kodus asi, mida endal enam ei lähe vaja, kuid keegi teine võiks seda hädasti vajada, siis tule ja leia sellele uus omanik. Kauplemiseks sobivad ka isetehtud asjad, küpsetised, taimed ja muu kraam.

Kauplemiskoht tuleks leppida kokku kontakteerudes eelnevalt Frediga (tel. 53472228, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ). Laadal on kohal ka Kohila vallavalitsuse esindus. Küsida saab aktuaalse vee- ja kanalisatsiooniprojekti kohta, aga rääkida ka teistel teemadel.

Laadal on tänavu ka lasteprogramm - metsarahva trall. Kõik trallitajad on oodatud temaatilistes kostüümides - riieta end mõneks loodusega seotud tegelaseks. Parimate kostüümide eest on auhinnad. Samuti saab osaleda orienteerumismängus, kuulata kandlemuusikat, panna oma loodus- ja kohateadmised proovile viktoriinis ning põnevate loodusjuttude kuulamisega aega veeta. Lastel on võimalus osaleda ka väikeses lastejooga tunnis.

Kohtumiseni laadal!