AESPA SPORDIPÄEVA TULEMUSED

Valeri rõõmustab loosiauhinnaks saadud spordikoti, võrkpalli ja spordijookide üle

Sügisene spordipäev toimus tänavu väiksema hulga osavõtjatega kui tavaliselt. Sellest hoolimata jätkus igale alale osalejaid ja diplomeid ei jagatud välja niisama. Lastejooksud võitsid poiste arvestuses Artus ja Sten, tüdrukute arvestuses oli parim Meribel.

Esmakordselt pakkus puude vahele tõmmatud köis ja julgestusnöör lusti katsetada oma tasakaalutunnetust. Suuremad mehed kippusid siin hätta jääma ja kõige osavamad olid nooremad osalejad. Köielkõnnis läbis 2 minuti jooksul pikima maa Artjom, talle pakkusid tugevat konkurentsi Mihkel ja Artus.

Raskusaladel osalesid peamiselt mehed, kuid mitte ainult. Lõuatõmbes oli parim Lauri, kes kordas oma eelmise aasta tulemust. Kuulitõukes olid parimad poiste arvestuses Markus, naiste arvestuses Anna, meeste arvestuses Raido, kes tõukas vasaku käega 15,80 meetrit. Rinnalt surumises jagasid 100 kiloga esimest kohta Fred ja Raido. Võistluste üldvõitjaks kuulutati meie konstaabel Raido Galjaev, kes pani kinni nii kuulitõuke, rinnalt surumise kui ka korvpalli vabavisked. Hea on tõdeda, et Kohila vald on saanud endale igati tugeva ja toreda piirkonnakonstaabli.

Kõigi võistlustel ja jalgrattamatkal osalejate vahel loositi välja spordikott sportliku sisuga. Loosiõnn naeratas rinnaltsurumise korraldajale ja tublile võrkpallimängus osalejale Valerile.

Sügisene spordipäev saab Aespal traditsiooniks – nüüd on juba aeg hakata end järgmiseks sügiseks vormi ajama.

Kuulitõukeks valmistub piirkonna konstaabel Raido Galjaev