LASTE SUVETRENNID

alt

MTÜ Aespa Kodu ootab infot laste kohta, kes oleksid huvitatud suvel võrkpalli- ja/või jalgpallitrennist.

Eelmisel suvel toimus Kurtna kooli kunstmurustaadionil kord nädalas jalgpallitrenn 6-11-aastastele lastele. See oli reede õhtuti ja osalejaid oli 6-15 poissi ja tüdrukut. Trenne viis läbi Raplamaa Jalgpalliklubi treener Kaido Mägi. Kui huvilisi jätkub, siis on MTÜ-l soov organiseerida ka sel suvel jalgpallitrenn vähemalt kord nädalas. Laste Kurtnasse ja tagasi viimisel tegid vanemad eelmisel suvel koostööd.

 

Teiseks käivad läbirääkimised Kohila Võrkpalliklubiga, et nende noor tore treener tuleks kahel tööpäeval nädalas juhendama võrkpallimänguhuvilisi lapsi Aespa perepargi liivaväljakul.

Trennide paremaks planeerimaks oleks vaja teada, kas ja kui palju huvilisi sellistele trennidele on.

  

Tegemist ei ole kindlasti nii rangete treeningutega, kui võib-olla spordikoolides pakutavad, sest treenerid arvestavad sellega, et lapsed reisivad suvel ja veedavad aega ka vanavanemate juures. Treeningud on üks võimalus laste suve siin Aespal mitmekülgsemalt sisustada.

Ilmselt saab trennis osalemine olema seotud ka pisikese tasuga. 5 eurot kuus pere kohta (sõltumata laste arvust ja osalevate trennide arvust) on ehk jõukohane. Sellega kaetakse treenerite sõidukulud Aespale.

 

Oma huvist tuleks anda teada aadressile: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Kirjutage, millistes trennides sooviks laps osaleda ja andke teada ka lapse vanus (esialgu ülempiiri ei sea).