Kutsume perepargi talgutele

 

MTÜ Aespa Kodu sai Raplamaa kohaliku omaalgatuse programmist toetust Aespa perepargi uuendamiseks. Toetuse eest on kavas vanade atraktsioonide eemaldamine ja uute lisamine ning mänguala laiendamine. Tänavu paigaldame laiendatavale alale väikelaste kiige, tulevikus ka teisi atraktsioone. Suuremad traktoritööd on praeguseks tehtud – puid maha võetud, pinnast kooritud ja silendatud. Vanad amortiseerunud kiiged, lõuatõmbe- ja ronimisatraktsioonid on kõrvaldatud. Täidetud ja tasandatud on ka sissepääsud parki ning bussipeatuse ümbrus.

Uute atraktsioonide paigaldamiseks korraldame talgud 9.augusti õhtupoolikul. Paneme üles uued kiiged ja paigaldame pingid. Kõik abilised on oodatud, eriti aga tugevaid mehi, kes aitaksid kiikede konstruktsioone kokku monteerida, valmistada segu ja tugiposte paigaldada, samuti remontida olemasolevaid pinke. 

Projekti vedamise on enda õlgadele võtnud Marion Raudsepp. Suur aitäh!

Ootame kõiki 9.augustil appi pereparki uueks looma!

Kodukohvikute päev 22.07.2018

 

Kiisa kohvikutepäeva raames avas 22.juulil viieks tunniks uksed ka Aespa perepargi vabaõhukohvik. Eelmise aasta meeldiv elamus kannustas kohviku perenaisi ka tänavu külastajatele head-paremat pakkuma. Müügihitid olid Aespa parim hamburger, pannkoogid, singi-juustu stritsel ja magusad muffinid. Pakuti ka muud soolast-magusat ning kohvi. Kuuma ilmaga said kõik soovijad valada endale maitsevett nii palju kui soovisid.

Külastajad imestasid soodsate hindade üle, kiitsid maitsva toidu eest ning avaldasid soovi, et perepargis võiks olla kohvik tihedamini avatud.

Perepargi kohviku eestvedaja oli Marion ja seda aitasid korraldada Ragne, Kristin, Eva ja nende pereliikmed. Lisaks olid Aespa alevikus avatud kodukohvikud ka Fantaasia ja Rukkilille tänavatel – väga omanäolised ja toredate menüüdega ettevõtmised.

AESPALASTE MTÜ HAKKAB TAAS AKTIIVSEMALT TEGUTSEMA

Kutsume elanikke MTÜ Aespa Kodu koosolekule neljapäeval, 22.märtsil 2018.a. kell 18-19.30 Hageri rahvamajja. Räägime piirkonna arengutest ja plaanidest ning kavandame ühistegevusi. Aarne annab ülevaate vallavolikogus toimuvast. Tulge ja tooge ka oma ideed lauale.

 

Lähem info:

Ragne (MTÜ Aespa Kodu)

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.